4 indiani nad barem 4 indiani nad barem  

... po 11 letech odchází do věčných lovišť ...

      

 
 
3.6.so>>Ve znameníJelena /ACCLIMATIONforSHOTdown <<< by SUI.CZ
DJ`s: cosmig_L, gismodj, Picard aka Racca; MC Monkey
breaks, drum´n´bass, house, funky
sui.cz, raccamacca.com

 

Jelen = červnové znamení indiánského horoskopu

( v indiánském horoskopu připadá na červen znamení Jelena, který pro indiány symbolizoval čistotu, eleganci, šarm, důvtip, flexibitu, svobodu a lidskou soudržnost )

xt321. 05 - 20. 06.

Stará indiánská kultura viděla v jelenu velmi čisté a elegantní zvíře. Některé kmeny přijaly za třetí symbol kruhu Země "laň". Ať tak či onak, na první pohled je patrné, co má daný symbol vyjádřit - tito lidé jsou čilí, velmi šikovní pozorovatelé, kteří se neradi pouštějí do bojů. Jelen umí rychle měnit směr svého běhu - což je typické pro lidi narozené v tomto období. Nejdou za svým cílem přímočaře a s plnou vervou. Kdykoliv by se naskytly komplikace nebo nebezpečí boje, bez problému dokáží kličkovat.

V jedné staré legendě se říká, že: když se Vítr rozhlížel po Zemském povrchu a hledal mezi zvířaty svého zástupce, kterému by vdechl svůj um pohybovat se jako "vítr", zalíbila se mu bílá laň, která se nesla s královskou elegancí po pastvinách. Byla však neustále neklidná, neboť se kdykoliv mohla stát snadnou kořistí. Tu se Vítr rozhodl, že právě ji obdaří lehkostí "větru". Laň porodila koloucha, který se hned po narození postavil na nožky a pohyboval se po zemi lehce jako vánek.

Jinak ovšem příliš mnoho legend o jelenech nenajdeme. Staří Indiáni považovali jeleny za velmi bystrá a inteligentní zvířata. Všeobecně se věřilo, že člověk narozený v Jelenu je od narození chytrý. A také že tito lidé jsou předurčeni být vyslanci, kteří zajišťují komunikaci s ostatními kmeny. Když si představíme "jeleny", určitě nás upoutá jejich neustálý nepokoj. To se přeneslo i na lidi zrozené pod tímto znamením. Jsou nespokojení, lehce podléhají stresu, špatně spí a stále "přeskakují" z jedné činnosti na druhou. Také se může stát, že najednou zjistí, že si prostě nedokážou odpočinout.

xt3_2
Jelení lidé bývají šarmantní, důvtipní a také skvělými řečníky, kteří si umějí každého omotat okolo prstu. To je pro ně životně důležité, protože jsou velmi společenští. Opět si vzpomeňme na jejich zvířecí symbol. Jeleni a laně nemohou žít osamoceně - to by pro ně znamenalo smrt. Síla a úspěch těchto lidí tedy spočívá v kolektivu. V kolektivu dovedou ze sebe vydat to nejlepší. Jelení lidé milují společnost. Na druhé straně je však nikdo nesmí svazovat. Vzpomeňme si na ladné laně a jeleny - pasou se volně a vztahy ve stádu patří k těm nejsvobodnějším (mimo hlavního samce jsou si všichni rovni). A to se odráží i ve vztazích ve společnosti. Žádné omezování, žádné vztahy na život a na smrt, žádný boj o moc, žádné poučení, co má kdo dělat.
Kruh Země nám tedy představil třetí znamení - znamení Jelena, jehož hlavním znakem je flexibilita, volnost a lidská soudržnost.

http://www.indiani.cz

Po celý měsíc Jelena budou zároveň v prostorech klubu a na tomto webu k dispozici materiály ohledně původu názvů jednotlivých akcí.

what DVD z klubu XT3 / archiv i film

rock slevy pro XT3 indiany, bizony a greenhorny

lick slevy pro XT3 zlaté a stříbrné klubové karty

 

Dotazy, vzpomínky, nostalgie?

konec@xt3.cz

 
 


062006 v rytmu indiánů
" Země nepatří lidem.
Lidé patří Zemi ! "
( Mitakuye Oyasin)cerven1


Stanzim + Josef Sedloň + Milo,SUI.CZ,
Ali + Popeye + jurgen dizzastarr,
project DUAT,
FRENK D & DAVE WALLA(Tábor),
Waddup? + Oréa
a další v XT3 >

cerven2


Sidecar + n-kyp,
ETA DJ´s + Mazzakr sound crew,
breakbeat.czcrew: Kaplick + Voita + Saku + Brada
a další v XT3 >

Další Velcí XT3 Náčelníci:

cerven1

Igraczech + Touchwood,
PRO-SOUND system :
MC Dr.Kary + liquid A+General Kryshpeen
Kim & Wega,

Philip TBC + Babe LN + Ghonzales,
nightphunk by Lucas (RoxyPraha) + Petr K + Terqua ( Radost Fx ),
shadowbox.czcrew: Koogi + 2K + Sweg + Anakin
a další v XT3 >

cerven1

možná příjde i Katcha....

Poznej zblízka! Neosobnost velkých hal, kde vidíš dj jen z dálky a přes kouřovou clonu rozeznáš pouhý jeho obrys... tohle znáš moc dobře... v XT3 jsme si blíž!!! Dotkni se špičky české scény během června v XT3!!!

igraczech

 

podporuje:
growshop


 
 
toplistTOPlist   dotazy, vzkazy, vzpomínky, nostalgie? konec@xt3.cz